Dostęp do tej witryny mogą mieć tylko pełnoletnie osoby.
Czy masz ukończone 18 lat?

O Nas

Szanowni przyjaciele wina!

W ciągu ostatnich dwudziestu lat poznałem wielu wspaniałych producentów wina po obu stronach Atlantyku. Nasze wspólne spotkania i rozmowy przy winie na zawsze pozostaną ze mną, jako wspaniała przygoda z największymi twórcami win na świecie.

Między innymi byli to Robert Mondavi, Marrimar i Miguel Torres, The Gallo Family, Marchesi de' FRESCOBALDI, Mastroberardino, Pascal Jolivet, Francesco Planeta, Carlos Falco, Ruffino, Davide Gazzetto, Louis Roederer, Sanfelice, Strozzi. Moim nauczycielem był osobisty sommellier Księcia Luksemburga Fernand Klēe.

 Wieczór win Mastroberardino (na zdj. Dario Pennino - Marketing and Export Manager)  Spotkanie z właścicielem najlepszego Porto Taylor's  Remy Martin twórca prestiżowego koniaku jakim jest Luis XIII P. Wawrzyniak i F. Planeta M. Torres i P. Wawrzyniak Legendarny producent win z Kaliforni pan Robert Mondavi  Catering - Gallo z rodziną w Bordeaux  Catering - Gallo z rodziną w Bordeaux 2

Miałem możliwość cieszyć się smakiem ich najlepszych win w ich posiadłościach, a także organizując spotkanie z winem w naszej restauracji. Przez pierwsze cztery lata w Stowarzyszeniu Sommellierów Polskich byłem Wice- Prezydentem.

Przez te lata zauważyłem, że wraz ze mną przybywa znawców i pasjonatów wina w naszym kraju poszukujących dobrych win do picia na co dzień, świetnych do picia raz na jakiś czas i wyjątkowych od święta.

Dlatego też korzystając z mojego doświadczenia przy zakupach win do restauracji ośmieliłem się przygotować ofertę sklepu online z winami „ambasadorwin” przeznaczoną dla Waszych domowych piwniczek. Wszystkie wina osobiście próbowałem i mam na ich temat wyrobione zdanie, którym się chętnie z Wami podzielę. Zapraszam do odkrywania wraz ze mną przyjemności związanych z próbowaniem win z duszą.

Na zdrowie!

Z poważaniem
Przemysław Wawrzyniak