Dostęp do tej witryny mogą mieć tylko pełnoletnie osoby.
Czy masz ukończone 18 lat?

Dlaczego Ambasador Win?


Dlaczego Ambasador Win?

Ponieważ od wielu lat zajmuję się selekcją win,przy okazji tworzenia karty win w restauracji Delicja, co daje mi ogromną przewagę nad innymi importerami i dystrybutorami ze względu na moje umiejętności przy doborze win do potraw. Wspópracuję z najlepszymi importerami w kraju i producentami win na świecie. Dzięki temu jestem na bieżąco, z najnowszymi trendami i mam dostęp do najlepszej oferty win na rynku a poprzez systematycznie organizowane degustacje win, wiem które wina warto pić teraz a które nadają się do przechowywania. Gwarantuję najlepsze możliwe warunki do przechowywania win, w  piwnicy gdzie mamy idealną temperaturę, wilgotność i oświetlenie. Gwarantuję staranie wybraną selekcję win biorąc pod uwagę najlepsze roczniki z danego regionu.

Zajmuję się winem i poszerzam moją wiedzę od 20 lat.

Korzystają i korzystali z mojej wiedzy przy doborze win na uroczystości państwowe Prezydenci RP, czołowi biznesmeni, w kraju a także ludzie sztuki i kultury oraz początkujący smakosze.

Dobierałem i dobieram wina na najważniejsze uroczystości rodzinne i biznesowe starając się stworzyć ofertę obejmującą wina do picia na co dzień, raz w miesiącu i od święta naszym stałym klientom. 

Kupując wina w moim sklepie zyskujecie Państwo możliwość bezpłatnego uczestnictwa w degustacjach win prowadzonych przez producentów, z najlepszych domów winiarskich organizowanych w  restauracji www.delicja.eu 

Zapraszam do zapisywania się do newslettera, dzięki temu będziecie Państwo mieli możliwość korzystania z całej mojej wiedzy dotyczącej win a także będę Was informował co nowego w winie na świecie.